ПІДСУМКИ РОБОТИ

з обдарованими дітьми

в 2012-2013 навчальному

На сучасному етапі розвитку навчального закладу увага педагогічного колективу спрямована на формування творчої особистості учня, розвитку здібностей обдарованих дітей та заохочення їх до творчої самостійної роботи.

Ця ідея є провідною у роботі закладу. Визначені головні напрямки роботи з обдарованими дітьми:

- проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін та участь у ІІ та ІІІ етапах;

- позакласна робота з предметів (предметні тижні, турніри, змагання, конкурси, вікторини, диспути);

- індивідуальна робота з учнями;

- гурткова робота;

- краєзнавчо-пошукова робота;

- робота спортивних секцій.

У 2012 – 2013 навчальному році учні школи брали участь у різних конкурсах. У ІІ етапі предметних олімпіад призові місця зайняли такі учні:

- Коваленко Євгенія, 11 клас (англійська мова- ІІІ місце);

- Солошенко Катерина, 9 клас (українська мова та література- І місце; російська мова та світова література література- І місце; історія- І місце; правознавство, І місце);

- Швед Вікторія, 11 клас (економіка- І місце);

- Єрмоленко Ірина, 8-а клас (історія- І місце, англійська мова- ІІІ місце);

- Єрмоленко Богдана, 10 клас (біологія- І місце);

- Ігнатенко Марина, 10 клас (правознавство- І місце);

- Сергійко Дмитро, 8-а клас (трудове навчання- І місце);

- Роговенко Євгеній, 8-а клас (трудове навчання- ІІ місце);

- Скрипка Дмитро, 9 клас (трудове навчання- І місце);

- Зотік Петро, 10 клас (трудове навчання- І місце);

- Подкоритов Артем, 10 клас (трудове навчання- ІІ місце);

- Стародубець Анастасія, 10 клас (трудове навчання- І місце);

- Махмудова Ельміра, 11 клас (трудове навчання- І місце);

- Дубровська Аліна, 10 клас (трудове навчання- ІІ місце);

- Панченко Марина, 8-а клас (трудове навчання- ІІІ місце);

- Лагута Марія, 9 клас (трудове навчання- ІІІ місце);

- Ісаченко Дмитро, 11 клас (фізичне виховання- І місце);

- Шестак Артем, 9 клас (англійська мова- ІІІ місце).

Якісний показник виступу команди Щорської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін становить 26%.

Учениця 11 класу Коваленко Євгенія стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Проводився конкурс з української мови імені Петра Яцика. У ІІ турі І місце зайняли Дрозд Євгенія (4-а клас), Гордон Мілена (3-а клас), ІІ місце зайняли Вовненко Дмитро (5-а клас) та Фомська Софія (4-а клас).

Учні нашої школи брали участь у щорічному регіональному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», де переможцями вийшли Желізко Кирил (4-а клас, ІІ місце), Акусок Анастасія (5-а клас, ІІ місце) та Надточій Анна (4-а клас, ІІІ місце).

В травні 2013 року гуртківці туристично-краєзнавчого гуртка брали участь у обласному зльоті юних туристів Чернігівщини, присвяченому 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (посіли ІІ загальнокомандне місце в конкурсній програмі) та у Х обласному зльоті юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля- земля моїх батьків» (посіли ІІІ загальнокомандне місце в творчих майстернях та ІІІ загальнокомандне місце в конкурсній програмі).

Учні 2-11 класів брали участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2011».

Учні 8-а класу Латишев Олександр (учитель Латишева Г.Л.) та Сергійко Назар (учитель Шмаровоз Л.І.) стали переможцями конкурсу учнівських творів «Людина і ліс». За результатами обласного етапу Сергійко Назар посів І місце.

Закладом сплановано програму роботи з обдарованими дітьми на 2013-2018 роки у відповідності до концепції навчального закладу, науково-методичної проблеми та перспективного плану роботи школи (додається wym-1382100294174).

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi